Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 16:16:12

Фіктивна торгівля паливно-мастильними матеріалами завдала збитків державі на 4,6 млн. грн.

25.04.2015   08:05

До поля зору оперативних співробітників Головного управління ДФС у Чернігівській області потрапило одне з підприємств м. Чернігова, що здійснює свою діяльність у сфері обігу паливно-мастильних матеріалів.

У ході відпрацювання даного суб’єкта господарювання було встановлено, що його службові особи впродовж 2014 року, при здійсненні операцій з оптової та роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами, відображали їх придбання від суб’єктів господарської діяльності, зареєстрованих за межами області, які мають ознаки фіктивності.

У результаті вказаних дій державі було нанесено збитки у вигляді несплати податку на додану вартість на суму 4,6 млн. грн., що є особливо великим розміром.

Начальник штабу Оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області Олександр Ярошенко повідомив, що за вказаним фактом розпочате кримінальне провадження за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів», відповідальність за вчинення якого передбачає накладення на винну особу штрафу від 255 до 425 тис.грн. з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися відповідною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
       
Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.