Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 08:56:13

Прокуратура відреагувала на бездіяльність посадових осіб регіонального відділення Фонду держмайна України

24.04.2015   15:43Агенцiя

Прокуратура відреагувала на бездіяльність посадових осіб регіонального відділення Фонду держмайна України, через яких приватна структура платила орендну плату в рази менше встановленого законом рівня

Прокуратурою Чернігівської області заявлений до суду позов про визнання недійсним договору оренди державного майна, предметом якого є використання частини будівлі за адресою Білова, 11 у м. Чернігові, вартість якої склала майже 300 000 грн.

Встановлено, що це приміщення з 2012 року використовувалось як лазня для надання побутових послуг комерційного призначення (наявні сауна, кімната відпочинку, тощо). Проте, розпорядниками державного майна таке використання тлумачилось так, ніби за даною адресою діє просто об’єкт побутового призначення. Це надавало право в рази занижувати розмір орендної плати: замість 30%, договір оренди передбачив сплату лише 5% від вартості майна.

Не дивлячись на те, що висновки про порушення вимог закону при укладенні договору оренди містилися в матеріалах перевірки територіального підрозділу фінінспекції, будь-яких реальних дій по їх усуненню державний орган не вживав.

Як наслідок, за період з 2012 по 2015 рік державою недоотримано майже 200 тис грн.

У разі задоволення судом позову прокуратури приміщення має бути або звільнене, або укладений новий договір оренди з оплатою, яка відповідає нормам законодавства.
 

Останні новини Чернігівщини

Золото, срібло та бронза: команда ветеранів з Чернігівщини здобула нагороди на «Іграх Воїнів»

Золото, срібло та бронза: команда ветеранів з Чернігівщини здобула нагороди на «Іграх Воїнів» 08:32

Команда чернігівських ветеранів 16 вересня знову відзначилась на перших Віртуальних «Іграх воїнів» (Warrior Games: Team Ukraine).

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:28

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 19 вересня по 8:00 20 вересня 2021 року

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину»

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину» 08:16

20 вересня проводиться День «Полюби свою домашню тварину»

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.