Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 08:43:46

Вилучено 343 літра незаконно виготовлених алкогольних напоїв, 1585 літрів спирту

24.04.2015   07:36Агенцiя

Операція "Акциз -2015" направлена на збільшення надходжень до бюджету.

Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області, відповідно до доручення Кабінету Міністрів України, з метою очищення ринку від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до державного бюджету,  розпочато проведення операції з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів - «Акциз-2015».

З початку проведення операції здійснено 27 перевірочних заходів під час яких з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 40 тис.грн., до правопорушників застосовано фінансових санкцій на суму 20 тис.грн., всі матеріали направлені до суду для розгляду питання щодо притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності.

З початку 2015 року оперативними співробітниками Головного управління ДФС у Чернігівській області виявлено 6 кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 204 Кримінального кодексу України, в тому числі 3 – за частиною 3 вказаної статті (незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу життю та здоров’ю людей).

З незаконного обігу за вказаний період було вилучено 343 літра незаконно виготовлених алкогольних напоїв, 1585 літрів спирту, 16,1 тис. пачок тютюнових виробів, 22,4 тонн  паливно-мастильних матеріалів.

З метою забезпечення відповідного реагування та проведення перевірочних заходів Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що у разі наявності інформації про факти незаконного обігу підакцизних товарів на території Чернігівської області, громадяни можуть  звернутися до чергової частини оперативного управління за телефоном 651-479 та у письмовій формі, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за адресою: ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11 або ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28.

Останні новини Чернігівщини

Золото, срібло та бронза: команда ветеранів з Чернігівщини здобула нагороди на «Іграх Воїнів»

Золото, срібло та бронза: команда ветеранів з Чернігівщини здобула нагороди на «Іграх Воїнів» 08:32

Команда чернігівських ветеранів 16 вересня знову відзначилась на перших Віртуальних «Іграх воїнів» (Warrior Games: Team Ukraine).

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:28

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 19 вересня по 8:00 20 вересня 2021 року

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину»

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину» 08:16

20 вересня проводиться День «Полюби свою домашню тварину»

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.