Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 12:18:55

Святкові урочистості з нагоди професійного свята відбулись в управлінні Державної пенітенціарної служби

22.04.2015   13:31Агенцiя

22 квітня в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області були проведені урочистості з нагоди святкування 17-ї річниці з дня утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань, функції якого з 9 грудня 2010 року виконує Державна пенітенціарна служба України.

Для участі в святковій нараді прибули Голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв, заступник Чернігівського міського Голови Станіслав Віхров, керівники обласних управлінь СБУ України, МВС, управління юстиції, заступник Голови ФСТ «Динамо» та архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій.

Урочиста атмосфера панувала у повітрі актової зали. Святкування розпочалося урочистими зборами, які відкрив начальник управління полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов. Він привітав всіх присутніх від себе особисто і зачитав привітання персоналу та ветеранам від Голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Миколайовича Палагнюка.

За словами Валерія Пісклова, за час свого існування служба стала гарантом охорони конституційного ладу.

Окрема подяка пролунала на адресу ветеранів пенітенціарної служби, які виявляють активну життєву позицію. Колишні начальники управління Кочубей Іван Іванович, Лопатін Віктор Іванович, Настоящий Володимир Іванович, Голова Чернігівського обласного осередку ветеранів ДКВС України – Воєдило Олександр Михайлович весь час перебувають поряд з чинними співробітниками, передають молодому поколінню свій багатий життєвий та професійний досвід, ретельно стежать за збереженням історії й традицій пенітенціаріїв Чернігівщини.

За багаторічне сумлінне виконання своїх службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 17-ї річниці утворення Служби керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області нагородило кращих співробітників почесними грамотами, нагрудними знаками та достроковими спеціальними званнями.

На Дошку пошани управління наказано занести співробітників управління, установ та кримінально-виконавчої інспекції області.

Кращі працівники області були також заохочені почесними грамотами Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської обласної ради та Чернігівської міської ради. Також пенітенціарії області отримали відзнаки від управління МВС України в Чернігівській області, ФСТ «Динамо» та архієпископа Чернігівського та Новгород-Сіверського Амвросія.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини