Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 11:24:06

З незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 660 тис. грн.

22.04.2015   08:12Агенцiя

За матеріалами, зібраними співробітниками оперативного управління ДПІ у м. Чернігові протягом I кварталу 2015 року, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 11 кримінальних правопорушень.

За усіма фактами порушення податкового законодавства розпочато кримінальні провадження. Із загальної кількості виявлених порушень: 7 -  за ст. 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів», 3 - за ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», 1- за ст.191 КК України «Привласнення, розтрата  майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».
   
Також з початку року на території міста виявлено та припинено діяльність 2 підпільних виробництв товарів народного споживання (по виготовленню взуття та автомобільних килимків).

У ході виконання оперативно – профілактичних заходів з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 660 тис. грн., у тому числі: лікеро-горілчаних виробів - на 5,8 тис. грн. та тютюнових виробів -  на 80,2 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

 Із кур’єрки у водійки

Із кур’єрки у водійки 10:21

Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом

Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20

Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 січня: цей день в Україні і світі

30 січня: цей день в Україні і світі 09:15

День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини