Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 21:10:38

Чернігів: рятувальники двічі надали допомогу громадянам

22.04.2015   07:51

20 квітня рятувальники Чернігівського міського відділу обласного Управління ДСНС двічі надавали допомогу громадянам.

О 09:35 до Служби порятунку "101" зателефонувала стурбована жінка з проханням відчинити двері її квартири по вул. Малясова, 19, які випадково зачинилися. У помешканні залишався 1-річний син господарки. До місця події прибули рятувальники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини, які по автодрабині піднялись на 5 поверх житлового будинку та відчинили жінці двері її квартири.

Того ж дня о 10:15 за адресою вул. Рокосовського, 19, рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини допомогли медпрацівникам транспортувати 65-річну хвору до карети  швидкої допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини