Під час пожежі в житловому будинку загинула 83-річна господарка
19 квітня о 17:45 у м. Щорс до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Кучинівка.
Подолавши відстань у 15 км за 20 хвилин на місце події прибули вогнеборці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини. На той момент полум’ям був охоплений майже весь житловий будинок, а його дах впав в середину.
Рятувальники о 18:15 локалізували, а о 21:20 остаточно ліквідували пожежу. Під час гасіння в одній з кімнат будинку вогнеборці виявили тіло 83-річної господарки.
Причиною виникнення пожежі й трагічного випадку послужила відсутність протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та перекриттям будинку.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до мешканців Чернігівщини з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки при використанні нагрівальних приладів. Дбайте про їх справність.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.