Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 09:39:30

Міліція працює над розкриттям подвійного вбивства у чернігові

18.04.2015   09:12

У Чернігові тривають слідчо-оперативні заходи міліції з розкриття вбивства подружньої пари, скоєного в приватному секторі обласного центру.

Повідомлення про знайдення мертвими у власному будинку двох місцевих пенсіонерів надійшло до чергової частини Чернігівського міського відділу внутрішніх справ. Покійних виявив чоловік їхньої дорослої дочки, яка мешкає з родиною окремо від батьків.

На місце події було негайно направлено слідчо-оперативні групи міськвідділу міліції та обласного Управління МВС. Невдовзі туди прибули начальник УМВС в області підполковник міліції Едуард Альохін та його заступник капітан міліції Роман Пицків, керівники міськвідділу внутрішніх справ, прокуратури м. Чернігова.

В процесі огляду місця події правоохоронці дійшли висновку, що обох потерпілих було вбито ударами важкого тупого предмета по голові. Тут же було виявлено ймовірне знаряддя вбивства — великий будівельний молоток, густо вкритий кров’ю.

Розпочато інтенсивні слідчо-оперативні заходи з розкриття цього злочину. Оперативники карного розшуку встановлюють коло спілкування загиблих та їхні останні контакти, дільничні інспектори міліції здійснюють подворовий обхід прилеглого району з метою пошуку можливих свідків.

За фактом злочину відкрито кримінальне провадження за ч.2 статті 115 Кримінального кодексу України («навмисне вбивство двох або більше осіб»). Хід розслідування взято на особистий контроль начальником УМВС України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39

Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія

2 грудня: цей день в Україні і світі 09:37

День 1378 Російська агресія - Day 1378 Russian aggression

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини