Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 13:24:53

Міліція знищила домашню плантацію марихуани

18.04.2015   08:40

Оперативники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу міліції спільно з працівниками СБУ затримали 21-річного парубка, який вдома влаштував конопляну оранжерею.

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, правоохоронці отримали інформацію про жителя Київщини, який винаймає в Чернігові приватний будинок і вирощує там канабіс.

У вказаному будинку, де проживає 21-річний житель Славутича Київської області, міліція виявила кімнату-оранжерею. Там розміщувалася ціла плантація марихуани з більше сотні рослин. Коноплі вирощувалися за допомогою професійного агротехнічного обладнання, рослини освітлювалися лампами денного світла, використовувалася система зволоження та витяжка.

За інформацією правоохоронців, зілля готувалося для розповсюдження в учбових та розважальних закладах Чернігова і Славутича. Міліція вилучила рослини та направила їх на дослідження. За попередніми підрахунками за цінами чорного ринку вартість вилученого сягає 500 тисяч гривень.

Володимир Рапута повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression