Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:35:22

Прокуратурою вжито заходи на захист інтересів держави у сфері розрахунків за отриманий газ

17.04.2015   14:47Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області вчасно виявлене та оскаржене в апеляційному порядку судове рішення про скасування накладення арешту на майно підприємства, яке заборгувало державній Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» понад 36 000 000 гривень за отриманий згідно договору газ.

Арешт було накладено державною виконавчою службою як захід забезпечення виконання рішення господарського суду про стягнення цих коштів, яке набрало законної сили в жовтні минулого року. Рішення було прийняте за позовом прокуратури Чернігівської області, заявленим в інтересах держави в особі державного акціонерного товариства.

Оскільки добровільно за рішенням суду борг не сплачено, примусовим стягненням коштів наразі займається Державна виконавча служба України. Натомість, суб’єкт господарювання використовує всі можливі засоби для уникнення реальної сплати коштів.

За його позовом на початку квітня Чернігівським окружним адміністративним судом без повідомлення та участі у справі прокуратури та стягувача скасовано постанови держвиконавця про відкриття кримінального провадження та накладення арешту на майно, винесені майже півроку тому.

На це рішення прокуратурою заявлено апеляційну скаргу. На думку прокуратури, були відсутні будь-які підстави для задоволення позовних вимог, а також порушено юрисдикційну підвідомчість розгляду справи, порядок її розгляду та строки на оскарження рішень виконавчої служби.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини