Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 18:09:46

Прокуратурою вжито заходи на захист інтересів держави у сфері розрахунків за отриманий газ

17.04.2015   14:47Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області вчасно виявлене та оскаржене в апеляційному порядку судове рішення про скасування накладення арешту на майно підприємства, яке заборгувало державній Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» понад 36 000 000 гривень за отриманий згідно договору газ.

Арешт було накладено державною виконавчою службою як захід забезпечення виконання рішення господарського суду про стягнення цих коштів, яке набрало законної сили в жовтні минулого року. Рішення було прийняте за позовом прокуратури Чернігівської області, заявленим в інтересах держави в особі державного акціонерного товариства.

Оскільки добровільно за рішенням суду борг не сплачено, примусовим стягненням коштів наразі займається Державна виконавча служба України. Натомість, суб’єкт господарювання використовує всі можливі засоби для уникнення реальної сплати коштів.

За його позовом на початку квітня Чернігівським окружним адміністративним судом без повідомлення та участі у справі прокуратури та стягувача скасовано постанови держвиконавця про відкриття кримінального провадження та накладення арешту на майно, винесені майже півроку тому.

На це рішення прокуратурою заявлено апеляційну скаргу. На думку прокуратури, були відсутні будь-які підстави для задоволення позовних вимог, а також порушено юрисдикційну підвідомчість розгляду справи, порядок її розгляду та строки на оскарження рішень виконавчої служби.

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини