Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 08:11:40

Завдяки прокуратурі у Сосницькому районі приведуть у належний стан об’єкти цивільного захисту

16.04.2015   13:19Агенцiя

За позовом прокуратури суд зобов’язав районну владу вжити заходи зі створення та утримання фонду споруд цивільного захисту

Прокуратура довела в суді правомірність своїх позовних вимог про зобов’язання органів державної влади вжити заходи для приведення у належний стан об’єктів цивільного захисту в Сосницькому районі області.

Розглянувши позов прокуратури цього району, Чернігівський окружний адміністративний суд 7 квітня прийняв рішення про правомірність її позовних вимог.

Судовим рішенням визнано протиправною бездіяльність райдержадміністрації щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту, організації їх належного обліку на території району.

Також цим документом Сосницьку районну державну адміністрацію зобов’язано вжити заходи для визначення потреби у спорудах цивільного захисту на території району і створення фонду цих споруд. Окрім того, за рішенням суду вона має прийняти рішення щодо непридатних об’єктів цивільного захисту на території району.

Довідково:

На території Сосницького району Чернігівської області з населенням більше 18 тисяч чоловік розташовано 12 протирадіаційних укриттів. За критеріями Інструкції з утримання захисних споруд цивільного захисту у мирний час, 9 з них є не готовими і 3 ― обмежено готовими.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини