Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 16:47:47

Cуд притягнув до адміністративної відповідальності двох працівників райвідділу УМВСУ за скоєння ними корупційних дій

14.02.2012   10:31Агенцiя

Щорський районний суд Чернігівської області визнав винними та притягнув до адміністративної відповідальності двох працівників Щорського райвідділу УМВСУ за скоєння ними корупційних дій, пов'язаних з неправомірним отриманням коштів.

У жовтні минулого року співробітниками Управління СБ України в Чернігівській області були зафіксовані протиправні дії двох офіцерів УМВСУ. Ці особи, використовуючи свої службові повноваження в особистих інтересах, вимагали від військовослужбовця прикордонного загону 1 500 гривень за неповідомлення про факт вчинення ним адміністративного правопорушення керівництву військової частини.

З метою приховування своєї протиправної діяльності міліціонери для отримання коштів задіяли посередника, який після передачі зазначеної суми був затриманий співробітниками СБУ.

На даний час вказані працівники міліції звільнені з органів МВС України. Відповідно до рішення суду їх визнано винними згідно з ч.1 ст.172-2 (Порушення обмежень щодо використання службового становища) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Крім того, кожному з правопорушників призначено штраф у розмірі п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 

Шановні громадяни! Нагадуємо вам, що в Управлінні діє "телефон довіри" - 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов'язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.


Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини