За сприяння в здійсненні державної реєстрації посадовець отримав 5 років позбавлення волі
Ічнянським районним судом Чернігівської області винесено вирок у кримінальній справі за обвинуваченням державного реєстратора в Ічнянському районі за ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара особою, яка замає відповідальне становище).
Посадовець отримав 8 тис. грн. хабара за прискорення державної реєстрації товариства.
Суд підтримав позицію державного обвинувача та засудив В. до 5 років позбавлення волі.
Його також позбавлено права займати посади, пов?язані з державною службою, строком на 1 рік.
Відповідно до ст. 54 КК України В. позбавлено 13 рангу державного службовця.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression