Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 14:25:01

Захист Чернігівського міського голови клопотав про закриття справи проти нього

15.04.2015   08:12Агенцiя

Адвокат міського голови Чернігова Олександра Соколова подав клопотання до слідчого прокуратури Чернігівської області щодо закриття кримінального провадження за фактом службового недбальства. Відповідний документ було подано до прокуратури минулого тижня.

Згідно з клопотанням, захист володіє інформацією, що з початку 2014 року члени організованого злочинного угрупування з метою зриву Державної програми забезпечення житлом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, "здійснювали тиск на виконком Чернігівської міської ради в особі міського голови О.Соколова, шляхом порушення кримінального провадження без належних правових підстав".

8 квітня виконком міської ради уклав договір цесії щодо права вимоги до будівельної компанії ПАТ "Домобудівник" за договором купівлі-продажу майнових прав від 05.11.2012 р. На рахунок виконкому повернута сума 4,75 млн грн.

Адвокат Євген Васильєв просить провести необхідні слідчі дії за інформацією, викладеною у його клопотанні, та закрити кримінальне провадження проти О. Соколова через відсутність складу злочину.

Між тим, прокуратура Чернігівської області 10 квітня направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні проти міського голови Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині браконьєр за допомогою остей незаконно наловив риби на понад 113 тис.грн 12:32

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15

Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини