Держфінінспекцією протягом І кварталу 2015 року виявила фінансових порушень на 3,9 млн гривень
Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області у січні-березні 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 4,7 млн гривень.
До бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло майже 1,2 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач 3,5 млн гривень.
За допущені фінансові порушення 19 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до дисциплінарної, 1 – до матеріальної.
У 10 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали п’ять досудових розслідувань та вручили три письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.