Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 19:09:57

Змінилася вартість проїзду і в Ніжині

10.04.2015   10:26

9 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради під головуванням Анатолія Лінника.

Одним з головних питань було встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного  транспорту.

По даному питанню не одноразово збиралися громадські слухання та проводились обговорення. Після тривалих дискусій та виступів всіх учасників зібрання, свої пропозиції висловили: міський голова, члени виконкому, перевізники, представники громадськості, було прийнято компромісне рішення про затвердження вартості проїзду для населення - 3,50 грн., для школярів віком до 14 років – 1грн. в навчальний період.

Пенсіонери зможуть їздити по талонам безкоштовно, як і раніше. А влітку знову розглянуть питання пільгового проїзду даної категорії.

Питання реконструкції парку ім. Т.Г.Шевченка відповідно до звернення ПП «Партнер» вирішили винести на громадське обговорення.

В різному заслухали: «Про облаштування тротуарів біля зупинки «Міська лікарня», «Про санітарний стан біля кладовищ міста», «Про стан облаштування торгівлі по вул. Московська».

Майже всі розглянуті питання були прийняті більшістю голосів.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.