Рятувальники надали допомогу 79-річній жінці
8 квітня об 11:00 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області звернулись сусіди мешканки однієї з квартир багатоквартирного житлового будинку по проспекту Миру, 35 з проханням відчинити двері помешкання.
МНС
За їх словами, 79-річна жінка на спроби хоч якось дізнатись про її самопочуття не відчиняє вхідні двері свого помешкання.
За викликом до місця події оперативно прибули фахівці аварійно-рятувальної частини УДСНС у Чернігівській області.
Рятувальники по висувній драбині проникли через вікно у помешкання на 2 поверсі та у кімнаті на дивані виявили жінку майже в непритомну стані.
Після цього рятувальники викликали старенькій бригаду швидкої медичної допомоги.
Останні новини Чернігівщини
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.