Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:13:34

Бажаючих продати ліки Обласному госпіталю для інвалідів та ветеранів ВОВ нема

09.04.2015   08:39Агенцiя

Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни"намагався закупити ліки (Лот 1 ліки - загальна група 49 найменувань; Лот 2 наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори 1 найменування), як повідомляє «Вісник державних закупівель».

Однак, 2 квітня 2015 конкурсним комітетом було прийнято рішення відмінити тендер, тому що на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій.

Це на перша спроба лікарні придбати необхідні ліки. Ще 2 спроби були зроблені у січні та березні 2015 року. Причиною відміни закупівлі у січні стало те, що по лоту №1 до оцінки було допущено пропозиції менше ніж двох учасників, а по лоту №2 на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.

В березні до конкурсного комітету лікарні вже не було подано жодної заявки на участь. Очікувана вартість закупівлі складає 671200 грн.

Загалом, протягом першого кварталу 2015 року «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни» 5 разів оголошував конкурсні торги. З них було проведено 3 закупівлі - гарячої води, опалення та електроенергії і, як вже згадувалось, 2 рази лікарня намагалась закупити ліки, однак торги були відмінені.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.