Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 06:47:36

Через випадкове знайомство чернігівка стала жертвою пограбування

08.04.2015   16:29

Працівники карного розшуку Чернігівського міськвідділу міліції затримали двох молодиків, які пограбували 20-річну дівчину, вдаривши її пляшкою по голові. Як розповів начальник Чернігівського міського відділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, до чергової частини звернулася 20-річна чернігівка і повідомила, що її пограбували.

Невідомі чоловіки заволоділи каблучками, ланцюжками та мобільним телефоном потерпілої. При цьому зловмисники декілька разів вдарили дівчину по голові пляшкою з-під горілки.

В ході подальшої перевірки працівники міліції встановили, що потерпіла разом з подругою відпочивала в одному з нічних клубів міста. Там вони познайомилися з іншими дівчатами, які після закриття закладу запропонували продовжити знайомство вже вдома у однієї з них. Так і зробили.

Коли ж у компанії закінчилося спиртне, потерпіла сама визвалася сходити в магазин по випивку. Була третя ночі. Купивши в супермаркеті все необхідне, дівчина вийшла на вулицю. Там на неї напали двоє чоловіків та почали бити скляною пляшкою по голові. Коли жертва знепритомніла, зловмисники забрали її прикраси, сумочку та втекли. Оговтавшись, потерпіла викликала міліцію.

Міліціонерам знадобилася доба, щоб встановити не лише грабіжників, а й навідників. Правоохоронці відпрацювали ломбарди і в одному з них виявили речі потерпілої. А здала їх одна з дівчат - власниця квартири, де відпочивала компанія.

Правоохоронці з'ясували, що випадковим знайомим дуже сподобалися прикраси потерпілої. Вони і зателефонували своїм знайомим хлопцям аби ті її пограбували. Чоловіки приїхали до магазину та чекали, доки жертва вийде на вулицю. Затримані у всьому зізналися і дали правдиві свідчення.

Володимир Рапута повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини