Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 грудня, 04:12:29

Новопризначені співробітники Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області склали присягу

08.04.2015   11:18Агенцiя

На базі Чернігівського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Чернігівській області відбулось приведення до Присяги новопризначених співробітників.

Новобранці поклялися суворо дотримуватись Конституції України, завжди залишатись вірними своєму народові, свято слідуючи принципам законності і справедливості.

Законність дій, особиста дисциплінованість, культура спілкування й високий професіоналізм є основою діяльності співробітників ДПтС України. Про це щойноприсягнувшим співробітникам нагадав заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Вячеслав Козка.

Він зауважив, що виконання службового обов’язку вимагатиме від співробітників максимальної відповідальності, граничної самовіддачі, концентрації усіх сил для виконання суспільно значимих задач. Щоб відповідати високим очікуванням громадськості й жорстким критеріям професійної придатності, співробітник пенітенціарної служби повинен бути чесним, обізнаним, небайдужими до кожної людини окремо та держави в цілому.

Урочистий ритуал було завершено традиційним благословенням священнослужителя.

Складання Присяги – один з найважливіших актів служби людини, яка вступила на стежину охорони правопорядку. Лише склавши клятву служити країні та її народові, пенітенціарії стають повноцінними співробітниками Державної пенітенціарної служби України.

Останні новини Чернігівщини

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС" 15:35

Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини  у листопаді 2022 року

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року 14:43

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство 14:41

Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників 14:36

Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину 10:23

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини