Через суд повернуто територіальній громаді водойму у 8 га, орендар якої забув про свої обов’язки
Прокуратура Чернігівської області довела в суді наявність і достатність правових підстав для повернення в розпорядження держави земельної ділянки водного фонду в Семенівському районі області площею понад 8 га та вартістю понад 25 тис грн.

Водойму було передано в користування орендареві у 2007 році для риборозведення. Але суб’єктом господарювання з часу укладення договору оренди вона за призначенням не використовувалася — риборозведення не здійснювалося, орендна плата не сплачувалася.
За такий обставин господарським судом області 2 квітня позовні вимоги прокуратури підтримано, спірну земельну ділянку повернуто в розпорядження територіальної громади.
Довідково:
Законодавством визначено, що не використання земельних ділянок або використання їх не за цільовим призначенням, наслідком чого є погіршення їх стану, є однією з підстав для розірвання договорів про їх оренду.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12
Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09
Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.
«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56
Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53
ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23
З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.