Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 05:35:03

Служба автомобільних доріг у Чернігвській області надає інформацію

07.04.2015   08:19Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігвській області надає інформацію за період з 27.03.2015 року по 04.04.2015 року про хід виконання робіт з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах загального користування:

- всього на дорогах ліквідовано 2 823 м2 ямковості;
- на дорогах державного значення ліквідовано 2 353 м2 ямковості;
- на дорогах місцевого значення ліквідовано 470 м2 .

Здебільшого роботи виконувались на основних автомобільних дорогах загального користування державного значення: М-01 Київ – Чернігів – Н.Яриловичі, Р-67 Чернігів –Ніжин- Прилук – Пирятин,  Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів,  Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, Т-25-12 Ріпки – Городня – Щорс – Семенівка.

На наступну неділю Служба автомобільних доріг силами філіями ДП «Чернігівській облавтодор» планує продовжувати роботи по ліквідації ямочності  гарячим асфальтобетоном. Крім того виконуються роботи по демонтажу  тим часових дорожніх знаків по зимовому утриманню, очистці покриття від наносного грунту.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.