Протягом вихідних рятувальники тричі надавали допомогу громадянам
4 квітня у Чернігові о 10:03 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області звернулася господарка однієї з квартир житлового будинку по вул. Стахановців, 10 з проханням надати допомогу по відкриванню вхідних дверей її помешкання, де залишився закритим 2-річний син.
Жінка на кілька хвилин вийшла у справах, однак, повернувшись, відчинити двері не змогла. За викликом до місця події прибуло відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою автодрабини рятувальники потрапили в квартиру на 9 поверсі та відчинили схвильованій матері двері оселі.
Того ж дня о 23:57 у власній квартирі по проспекту Миру, 35 через погіршення самопочуття з інвалідного візка впала на підлогу і не змогла самостійно підвестися 97-річна господарка. Її крики про допомогу почули сусіди і викликали рятувальників.
Фахівці аварійно-рятувальної частини УДСНС у Чернігівській області за допомогою гідравлічного спецінструменту відчинили вхідні двері та надали допомогу старенькій, після чого жінку каретою швидкої допомоги медпрацівники доставили до лікувального закладу.
5 квітня о 07:35 у квартирі, що по вул. Рокосовського, 18а, стало зле 85-річному господарю. Чоловік впав на підлогу і кликав на допомогу. Рятувальники аварійно-рятувальної частини УДСНС у Чернігівській області, що прибули за викликом, гідравлічним спецінструментом відчинили вхідні та допомогли медпрацівникам транспортувати чоловіка до карети швидкої допомоги.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.