Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 квітня, 22:57:26

Прокуратурою на користь державного вузу в судовому порядку стягнуто кошти з орендаря, який не платив ні копійки

06.04.2015   07:43Агенцiя

За позовом прокуратури міста Чернігова суд постановив стягнути на користь одного з державних вузів міста кошти з боржника, який орендував у навчального закладу приміщення під кафе, але не сплатив ні копійки.

Йдеться про одне з приміщень колишнього інституту регіональної економіки та управління.

Факт використання приватним підприємцем приміщення державного навчального закладу з грубим порушенням умов договірного законодавства виявлено прокуратурою у 2015 році.

При цьому встановлено, що підприємець, уклавши договір оренди державного майна, безперешкодно використовував орендоване приміщення для своєї господарської діяльності, розмістивши там кафе. При цьому він отримував дохід на орендованій території та фактично мав можливість сплачувати орендну плату.

Але від добросовісного виконання умов договору орендар ухилявся, не сплативши не тільки орендної плати, а не відшкодувавши навіть  витрат за комунальні послуги. Таким чином він заборгував бюджету понад 30 тисяч гривень.

Рішення суду набрало законної сили, виконавчі документи наразі передані до державної виконавчої служби. У випадку невиконання підприємцем рішень суду добровільно воно буде забезпечено у примусовому порядку.

Останні новини Чернігівщини

В обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Чернігівщини 16:27

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Станіслава Гущесова відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області щодо протидії злочинності, захисту громадян, суспільства та держави від злочинних посягань в умовах правового режиму воєнного стану.

Знай наших! Чернігівщина однією з перших в Україні долучилася до експериментального проєкту, який реалізує Державна служба зайнятості 15:20

Чернігівщина однією з перших в Україні долучилася до експериментального проєкту, який реалізує Державна служба зайнятості, та почала навчати жінок професіям, в яких традиційно переважали чоловіки.

Апеляційним судом підтверджено законність вироку стосовно військовослужбовця зс рф, який розграбував та пошкодив майно підприємства на Чернігівщині 14:37

Чернігівським апеляційним судом залишено без змін вирок Чернігівського районного суду, яким військовослужбовця рф визнано винним у воєнному злочині, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

Жителі Чернігівщини почали отримувати компенсацію «єВідновлення» на самостійну відбудову зруйнованих осель 14:11

Вже 30 осіб отримали ці кошти – а отже можуть розпочинати відбудову свого житла.

На Варвинщині будують протирадіаційне укриття і вже модернізували харчоблок 13:25

У закладах освіти Варвинської громади відкрили модернізований харчоблок і триває будівництво протирадіаційного укриття. Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус - з робочим візитом на Прилуччині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини