Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 21:39:37

Визначено переможців щорічного обласного конкурсу "Краща сільська, селищна, міська рада"

02.04.2015   14:09Агенцiя

2 квітня відбулося засідання конкурсної комісії щорічного обласного конкурсу «Краща сільська, селищна, міська рада», яке провів голова обласної ради і голова конкурсної комісії Микола Звєрєв.

Участь у заході також взяли заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів Валентин Запорощук та голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Валерій Зуб.

Щорічний обласний конкурс «Краща сільська, селищна, міська рада», проводиться відповідно до Програми розвитку місцевого самоврядування в Чернігівській області на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням одинадцятої сесії обласної ради від 21 грудня 2012 року. Мета конкурсу - вивчення, узагальнення і поширення кращого досвіду роботи органів місцевого самоврядування, їх виконавчих комітетів, поліпшення діяльності сільських, селищних, міських рад у розвитку самоврядності, зміцнення самодостатності територіальних громад.

В порядку денному засідання розглядалося питання про підбиття підсумків і внесення пропозицій щодо визначення переможців ІІ етапу конкурсу та розподілу призових місць.

Щорічний обласний конкурс проводиться за підсумками діяльності сільських, селищних, міських рад протягом календарного року і проходить в 2 етапи.

Переможцем другого етапу конкурсу (обласний рівень) вважається сільська, селищна, міська рада, яка досягла найкращих результатів за наступними критеріями: виконання місцевого бюджету, економічний та соціальний розвиток території, сприяння розвитку сільськогосподарського виробництва, реформування земельних відносин, охорона навколишнього природного середовища, охорона здоров'я, освіта, соціальний захист та зайнятість, реалізація державної політики щодо дітей, жінок, сімей і молоді, культура, фізична культура та спорт, зміцнення правопорядку, профілактика злочинності, організаційна робота.

Загальний призовий фонд конкурсу становить 500 тис. грн.

Для участі у ІІ етапі конкурсу на конкурсну комісію були представлені заявки 28 претендентів із 19 районів області:
- в тому числі серед учасників конкурсного відбору І категорії (сільська рада з кількістю населення до 1000 жителів) – 13 претендентів;
- серед учасників конкурсного відбору ІІ категорії (сільська, селищна, міська рада з кількістю населення понад 1000 жителів ) – 8 претендентів;
- серед учасників конкурсного відбору ІІІ категорії (сільська, міська рада, що є адміністративним центром району) – 7 претендентів.

Члени конкурсної комісії Олександра Негода і Олена Зубок та секретар комісії Лоліта Ладиженська поінформували присутніх про учасників конкурсного відбору по ІІІ категорії місцевих рад – районних центрів, по ІІ категорії місцевих рад та учасників конкурсного відбору по І категорії місцевих рад.

За результатами роботи переможцями ІІ етапу щорічного обласного конкурсу серед ІІІ категорії учасників визнано:
1 місце – Ічнянська міська рада
2 місце – Куликівська селищна рада
3 місце – Борзнянська міська рада

Серед ІІ категорії учасників переможцями визнано:
1 місце – Вертіївська сільська рада (Ніжинський район);
2 місце – Івковецька сільська рада (Прилуцький район);
3 місце – Тупичівська сільська рада (Городнянський район).

Серед І категорії учасників перемогли:
1 місце – Гірська сільська рада (Щорський район);
2 місце – Гайворонська сільська рада (Бахмацький район);
3 місце – Вороб'ївська сільська рада (Новгород-Сіверський район).

Відповідно до Положення, всі переможці будуть нагороджені дипломами обласної ради та грошовими преміями.

На завершення засідання Микола Звєрєв подякував усім присутнім та тим, хто взяв участь у роботі щорічного обласного конкурсу «Краща сільська, селищна, міська рада» і висловив сподівання, що наступного року коло учасників конкурсу значно розшириться.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини