Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 22:12:45

Ніжинські торговці у знак протесту перекрили рух транспорту

02.04.2015   13:41

Сьогодні, 2 квітня підприємці, які торгують на стихійному ринку по вулиці Московській влаштували безпрецендентну, як для спокійного Ніжина, акцію - перекрили рух транспорту на розі вулиць Орджонікідзе та Московської, повідомляє Міський портал Ніжина.

Великій кількості ніжинців, що живуть на тій же Московській, Космонавтів, Семашко та інших прилеглих вулицях, сьогодні довелося добиратися на роботу чи школу пішки, а якщо і в маршрутках, то звивистими провулками і значно довщше ніж завжди.

Вимога підприємців не змінилася, ще з осені минулого року - дозволити торгувати на стихійному ринку по вулиці Московській. На нових торгових місцях, які облаштувала влада по вулиці Орджонікідзе, на березі Остра, підприємці відмовилися торгувати. Пояснюючи це тим, що покупцям це місце не зручне, і що дозволу від екологів на торгівлю на березі річки так і не вдалося отримати.

Та суть конфлікту в очікуванні приїзду мера міста Анатолія Лінника, звелася до особистих образ:

Микола Донченко, який долучився до акції звинуватив заступників мера в тому що вони нічого не зробили для благоустрою міста. Також він повідомив, що звертався особисто до представників влади з пропозицією зробити за власний кошт торгову площу європейського зразка, а не ту совкову, яку побудувала міська влада, за кошти ніжинців.

Анатолій Лінник приїхав лише близько 9:00, вже після того, як рух транспорту майже півтори години був перекритий. Чому мер міста з таким запізненням відреагував на цю акцію, нашій реакції не вдалося дізнатися.

Але довіри у торговців до мера, вже немає:
Як і минулої осені, подібні спілкування торговців із владою нічим конкретним не увінчалися. Зрозуміти одне одного сторони не могли, чи то можливо і не мали бажання. Але як і слід було очікувати, без погроз не обійшлося:

Масла у вогонь підлили ще й комунальники, які поруч, почали зливати на проїжджу частину у бік мітингувальників воду, через, що торговці занепокоїлися, що їх хочуть так розігнати. Але, як виявилося, це було лише планове очищення водопроводу.

Через певний час сторони зрозуміли всю безвихідь ситуації, яка сталася і все ж вирішили домовлятися. Як завжди була створена робоча група із представників торговців і влади, яка повинна розпочати обговорення проблем ринку вже сьогодні.

Влаштувавши сьогодні цей безлад і не давши людям нормально доїхати на роботу, базарники відвернули від себе останніх прихильників серед населення міста - прокоментувала Галина Альбертівна, одна зі свідків сьогоднішньої акції на Московській.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини