Міський голова Чернігова за 2014 рік задекларував майже 140 тис. грн.
Чернігівський міський голова Олександр Соколов упродовж 2014 року заробив 139 814 грн. Саме така сума коштів вказана у його декларації про доходи за 2014 рік, поданій відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".
Основним джерелом доходів міського голови є заробітна плата – 136514 грн., дивіденди, проценти, роялті склали 3300 грн. Доходів від наукової, викладацької, творчої діяльності, незалежної професійної діяльності, від відчуження цінних паперів та корпоративних прав Чернігівський міський голова у 2014 році не отримував. (копія декларації)
Згідно з декларацією на депозиті у банку вказана сума 158 тис. грн.
Доходи членів родини О.Соколова за 2014 рік становлять 42 129 грн.
У власності міського голови перебуває квартира у Чернігові, площею 157,8 кв.м.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression