Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 04:25:15

Прокуратура підтримує державне обвинувачення щодо особи, яка замовила вбивство заступника командира спецбатальйону "Чернігів"

01.04.2015   12:46Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області підтримується державне обвинувачення у провадженні щодо особи, яка обвинувачується в замовленні у вересні минулого року умисного вбивства заступника командира спецбатальйону «Чернігів» і готуванні виконавця до скоєння цього злочину.

30 березня в Деснянському районному суді м. Чернігова розпочато розгляд цього кримінального провадження по суті.

Як вже повідомлялося раніше, досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений вирішив організувати це вбивство на ґрунті особистих неприязних стосунків. Втілюючи свій задум, він домовився про його скоєння з потенційним виконавцем, поставивши умови, у яких зазначив спосіб, місце і час вбивства. Окрім цього, щоб уникнути резонансу, запропонував замаскувати вбивство під пограбування.

Пізніше він передав цьому виконавцеві завдаток у сумі 2000 гривень, фотокартку та адресу потенційної жертви і пістолет з набоями.

Громадянин, якому ця особа пропонувала вбити людину, з метою недопущення злочину звернувся до правоохоронних органів. Замовник злочину був затриманий працівниками міліції при передачі зброї.

За скоєння злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 (організація готування умисного вбивства на замовлення) та ч. 1. ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, носіння, зберігання, передача вогнепальної зброї та бойових припасів), замовнику вбивства загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічно.

Наступне засідання суду в цій справі призначене на 10 квітня.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини