Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:19:48

Друга спроба закупити ліки для онкохворих виявилась вдалою

31.03.2015   08:19Агенцiя

З другої спроби Чернігівський онкодиспансер закупить ліки.

За інформацією «Вісника державних закупівель» 24 березня 2015 КЛПЗ „Чернігівськийобласнийонкологічний диспансер” уклав договірі з Державноюакціонерноюкомпанією "ЛікиУкраїни" на постачання ліків: лот № 1 - наркотичні та психотропні засоби та лот № 2 - сильнодіючі та інші лікарські засоби.

На участь у торгах було подано 2 заявки: від КП „Ліки України” Чернігівської обласної ради, яка запропонувала ціну по першому лоту - 556 052,00 грн., а по другому лоту - 102 524,76 грн., та від Державної  акціонерної  компанії  "Ліки України"  - 541 420,00 грн., 97 895,66 грн. відповідно.

Загалом  «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» за період від 1 січня до 31 березня 20015 року 7 разів оголошував тендерні закупівлі, з яких тільки два завершились підписанням договорів. Причинами відміни торгів зазначено те, щодо оцінки допущено пропозиціїменшеніждваучасникав та на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій.

За аналогічний період минулого року лікарня 8 разів оголошувала тендер. З них два рази завершені з визначеннямпереможця. Торги були шість разів відмінені, один  раз частково за одним лотом. Причинами відміни торгів  чотири  рази вказувалось те, що на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій і тричі  через порушенняпорядку публікаціїоголошення про проведення та результатизакупівлі..

Отже, не дивлячись на скрутнічаси в державі та сфері медицини зокрема, ситуація із закупівлями у обласному онкологічному диспансері поки що не погіршилась.

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини