Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 14:41:40

Менська міська рада отримала договір на виділення півмільйона євро

30.03.2015   15:33

До Менської міськради надійшов від Європейської Комісії договір, який передбачає виділення близько 500 тисяч євро допомоги на модернізацію вуличного освітлення у Мені з використанням енергоефективних технологій, повідомило «Наше слово».

Наша міська рада єдина у Чернігівській області, яка змогла підготувати проект (що є саме по собі дуже складною роботою) і домогтися його схвалення Європейською Комісією.

– Ще у травні 2013 року мною було підписано Угоду мерів, а у лютому 2014 року на сесії міськради затверджено План дій зі сталого енергетичного розвит­ку до 2020 року, – розповідає міський голова Федір Фесюн. – Усе це дозволило нам взяти участь у конкурсі проектів і у підсумку залучити кошти Євросоюзу на розвиток нашого міста.

За словами Федора Івановича, Єврокомісія виділяє кошти на умовах співфінансування. Тобто, зазначена сума – це близько 80 відсотків усіх запланованих витрат. Решту має профінансувати міська рада. Після успішної реалізації проекту Мена матиме сучасне і економне вуличне освітлення.

– План дій зі сталого енергетичного розвитку передбачає заходи для поступового вирішення найгостріших проблем нашої громади, – каже Федір Фесюн. – Я радію першому успіху, який водночас покладає на нас велику відповідальність не лише перед мешканцями Мени, а й перед нашими європейськими партнерами. Тому ми докладемо всіх зусиль для успішної реалізації цього проекту. Адже це дозволить нам і у майбутньому продовжувати співпрацю з Євросоюзом для вирішення проблем Мени. Вже маємо певні ідеї, які спробуємо втілити в життя за підтримки європейських партнерів.

Уже наступного місяця у Мені має відбутися презентація проекту, яка дасть офіційний старт його виконанню.

До речі, з’явився шанс все ж реалізувати й проект «Парк моєї мрії». Нагадаємо, що ще 2013 року проект з такою назвою був розроблений міськрадою і поданий до Кабінету міністрів. Тоді його підтримали, але через складну політичну й економічну ситуацію кошти на впровадження так і не надійшли.

І ось начальник Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону України Надія Бондарчук повідомила, що цього року буде забезпечено фінансування проектів-переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування у 2013 – 2014 роках. Як відомо, серед них і проект нашої міської ради «Парк моєї мрії».
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:45

23 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У Чернігові створені дві патронатні родини

У Чернігові створені дві патронатні родини 10:34

Чернігівці, які відчувають внутрішню потребу і спроможність стати патронатними батьками-вихователями для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть запропонувати свої кандидатури та реалізуватися в такій діяльності. Про це розповіла заступниця начальника міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Людмила Мазур.

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді 10:24

Збірна України завоювала на чемпіонаті Європи 2020 з боксу серед молоді 15 нагород. 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей.

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19 10:09

З них 42,4% забезпечені подачею кисню - на 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:42

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини