Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 18:11:38

Менська міська рада отримала договір на виділення півмільйона євро

30.03.2015   15:33

До Менської міськради надійшов від Європейської Комісії договір, який передбачає виділення близько 500 тисяч євро допомоги на модернізацію вуличного освітлення у Мені з використанням енергоефективних технологій, повідомило «Наше слово».

Наша міська рада єдина у Чернігівській області, яка змогла підготувати проект (що є саме по собі дуже складною роботою) і домогтися його схвалення Європейською Комісією.

– Ще у травні 2013 року мною було підписано Угоду мерів, а у лютому 2014 року на сесії міськради затверджено План дій зі сталого енергетичного розвит­ку до 2020 року, – розповідає міський голова Федір Фесюн. – Усе це дозволило нам взяти участь у конкурсі проектів і у підсумку залучити кошти Євросоюзу на розвиток нашого міста.

За словами Федора Івановича, Єврокомісія виділяє кошти на умовах співфінансування. Тобто, зазначена сума – це близько 80 відсотків усіх запланованих витрат. Решту має профінансувати міська рада. Після успішної реалізації проекту Мена матиме сучасне і економне вуличне освітлення.

– План дій зі сталого енергетичного розвитку передбачає заходи для поступового вирішення найгостріших проблем нашої громади, – каже Федір Фесюн. – Я радію першому успіху, який водночас покладає на нас велику відповідальність не лише перед мешканцями Мени, а й перед нашими європейськими партнерами. Тому ми докладемо всіх зусиль для успішної реалізації цього проекту. Адже це дозволить нам і у майбутньому продовжувати співпрацю з Євросоюзом для вирішення проблем Мени. Вже маємо певні ідеї, які спробуємо втілити в життя за підтримки європейських партнерів.

Уже наступного місяця у Мені має відбутися презентація проекту, яка дасть офіційний старт його виконанню.

До речі, з’явився шанс все ж реалізувати й проект «Парк моєї мрії». Нагадаємо, що ще 2013 року проект з такою назвою був розроблений міськрадою і поданий до Кабінету міністрів. Тоді його підтримали, але через складну політичну й економічну ситуацію кошти на впровадження так і не надійшли.

І ось начальник Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону України Надія Бондарчук повідомила, що цього року буде забезпечено фінансування проектів-переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування у 2013 – 2014 роках. Як відомо, серед них і проект нашої міської ради «Парк моєї мрії».
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини