Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:25:12

Дорожники Чернігівщини продовжують виконання ремонтних робіт з ліквідації аварійної ямковості

30.03.2015   13:31Агенцiя

По-весняному тепла погода, яка склалася минулого тижня на Чернігівщині дозволила робітникам дорожньої галузі продовжити роботи з усунення існуючих недоліків та деформацій дорожнього покриття.

Протягом минулого тижня філіями підрядної організації ДП "Чернігівський облавтодор" виконувались ремонтні роботи з ліквідації аварійної ямковості на автомобільних дорогах державного та місцевого значення.

Загалом за минулий тиждень з  19.03.2015р  по 27.03.2015р силами ДП "Чернігівський облавтодор" на автомобільних дорогах області ліквідовано    2 692 м² аварійної ямковості (на дорогах державного значення ліквідовано     2 624 м² ямковості та  68 м² на автодорогах місцевого значення).

Також протягом минулого тижня встановлено та замінено 81дорожніх знаки, бригада дорожників усуває ямковість гарячою, холодною асфальтобетонною сумішшю та методом просочення.

Роботи з ліквідації аварійної ямковості для забезпечення безпеки дорожнього руху та покращення умов проїзду на автомобільних дорогах Чернігівської області  тривають.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.