Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 06:05:35

Прокуратура довела в суді наявність корупційного правопорушення в діях керівника комунального підприємства

30.03.2015   13:30

Ніжинською міжрайонною прокуратурою доведено в суді вину керівника місцевого комунального підприємства у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).

27 березня Ніжинський міськрайонний суд визнав цю посадову особу винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 300 грн.

Після такого рішення суду, згідно законодавства,  посадовій особі загрожує звільнення з посади. Також тепер має відбутися відшкодування завданих корупційним правопорушенням збитків.

Судом підтверджено факт того, що особа, являючись керівником комунального підприємства, усупереч ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», при прийнятті рішень про преміювання підпорядкованих працівників здійснювала виплати грошових винагород чоловікові, з яким вони спільно проживають та пов’язані спільним побутом. При цьому про наявність конфлікту інтересів між своїми службовими повноваженнями та майновими інтересами близьких осіб свого безпосереднього керівника вона не повідомила.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов 19:34

За 21 листопада на території Чернігівської області поліцейськими мобільних групп з дотримання карантинних умов було складено 18 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 3 протоколи у Чернігові.

Черговий номер щорічника

Черговий номер щорічника "Розумовські зустрічі" вийшов у Чернігові 17:27

Вже всьоме в Чернігові виходить збірник наукових праць «Розумовські зустрічі». Це періодичне видання, що спирається на розробки учасників щорічної однойменної науково-практичної конференції.

Виявлено 563 нових випадків COVID-19

Виявлено 563 нових випадків COVID-19 17:18

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 листопада в області зафіксовано 563 нових випадків COVID-19.

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві 12:35

О пів на п'яту годину вечора до чергової частини поліції надійшла інформація, що в одному з ніжинських будинків виявлено труп господаря.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:21

Упродовж минулого тижня з 16 по 23 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.