Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 17:26:01

Громадську раду при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області очолив Сергій Калашник

26.03.2015   19:47Агенцiя

Сьогодні у приміщенні Головного управління ДФС у Чернігівський області відбулося засідання Громадської ради. Це перше засідання після установчих зборів, тому на розгляд були винесені першочергові питання щодо забезпечення подальшої роботи цього дорадчого органу.

Серед питань порядку денного – схвалення Положення про Громадську раду, обрання голови, заступника та секретаря, про роботу комітетів тощо.

До речі, брати участь в роботі Громадської ради при ДФС у Чернігівській області виявили бажання 95 інститутів громадянського суспільства.

Робоча група у складі 17 чоловік розробила Положення, яким дорадчий орган має керуватися у своїй роботі. З доповненнями та поправками це Положення схвалено і буде передано на погодження державному органу.

Рейтинговим голосуванням головою Громадської ради обрано Сергія Калашника, представника Всеукраїнської громадської організації «Спілка Громадських Організацій України «Народна рада», заступником голови - Андрія Глабу, керівника Чернігівського міського громадського об’єднання «За Чернігів».

З метою ефективної роботи Громадської ради планується створити фахові комітети. Протягом десяти днів члени ради мають внести пропозиції щодо бажання працювати в комітетах.

Голова Громадської ради Сергій Калашник висловив сподівання, що дорадчий орган працюватиме плідно і конструктивно, а також сприятиме зміцненню партнерських стосунків фіскальної служби з бізнесом та громадськістю.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 71 новий випадок COVID-19

Виявлено 71 новий випадок COVID-19 17:01

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 жовтня зафіксований 71 новий випадок інфікування COVID-19.

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП 16:59

Сьогодні о 10:00 ранку на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо – транспортну пригоду на вулиці Шевченка.

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові 13:20

У Чернігові підвели підсумки туристичного сезону 2020 року. Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Шевчук 23 жовтня розповів про результати роботи в умовах карантину.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:41

Упродовж минулого тижня з 19 по 26 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 222 чоловіка особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови 12:35

Громадяни, які мають борги, проте не в змозі погасити їх, можуть скористатися процедурою відновлення платоспроможностіфізичної особи.