Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:31:39

Прокуратура захищатиме житлові права чернігівської родини воїна АТО, порушені державною виконавчою службою

26.03.2015   19:45

Прокуратурою м. Чернігова розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України щодо неправомірних дій службових осіб Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції, внаслідок яких реалізовано житло чернігівця, який нині перебуває в зоні АТО.

Досудове розслідування у справі проводиться міськвідділом міліції, його хід контролюється прокуратурою Чернігівської області.

Встановлено, під час примусового виконання рішення суду державним виконавцем з порушенням порядку звернення стягнення на спільне майно боржника з прилюдних торгів реалізовано ½ частину його квартири, яка є його єдиним житом. При цьому частину квартири не виділено в натурі, там продовжує проживати співвласниця — матір цього чоловіка, яка є людиною похилого віку, інвалідом ІІ групи.

Чернігівець був не основним боржником, а поручителем за договором позики на 40 тис грн, який узяла в кредитній спілці його знайома. Стягнення боргу у 52,3 тис грн за рішенням суду мало відбуватися солідарно з обох. Але у самої боржниці виконавча служба ліквідного майна не виявила.

Ще до продажу частини квартири поручитель у добровільному порядку вніс 30 тис грн в рахунок погашення боргу.

На даний час з метою захисту інтересів цієї родини цивільно-правовими методами прокуратурою здійснено вступ у розгляд цивільної справи про визнання торгів, на яких виконавчою службою продано половину їх квартири, недійсними.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини