Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:03:45

Прокуратура заявила позов про стягнення з лікаря коштів, виплачених лікарнею через неналежне виконання ним професійних обов’язків, що призвело до трагедії — смерті породіллі

26.03.2015   10:19

Прокуратура Носівського району заявила до місцевого суду позов про стягнення з лікаря в порядку регресу грошового відшкодування, виплаченого лікарнею з бюджетних коштів.

Медичний заклад здійснює виплати на користь жителів району — малолітньої дитини, її батька та бабусі — у зв’язку з трагічним випадком, який стався у лютому 2014 року. Тоді у зв’язку з наскрізним ушкодженням підключичної вени та плеври перед операційним втручанням, наслідки якого не були своєчасно діагностовані, від гострої крововтрати та геморагічного шоку в лікарні померла породілля.

За вироком Носівського районного суду від 29 грудня минулого року завідуючого відділенням інтенсивної терапії центральної районної лікарні визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, яке спричинило тяжкі наслідки), та засуджено до 1 року обмеження волі.

Окрім того, судом призначено стягнення з лікарні майнової та моральної шкоди на користь новонародженої дитини цієї жінки, її матері та чоловіка. Зокрема, для дитини до досягнення нею повноліття встановлено здійснення лікарнею щомісячних платежів у сумі 860 грн.

На даний час з рахунку Носівської ЦРЛ стягнуто на виконання цього рішення суду кошти в сумі понад 190 тис грн. Тепер ці кошти, згідно законодавства, мають бути відшкодовані в повному обсязі особою, дії якої під час виконання трудових обов’язків призвели до завдання шкоди.

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.