Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:35:21

Міський голова: рішення суду є справедливим

26.03.2015   09:44

У Чернігові суд не задовольнив клопотання прокуратури області про відсторонення від посади терміном на два місяці міського голову Олександра Соколова.

Відповідне рішення ухвалив суддя Новозаводського районного суду міста Олексій Падалюка. За словами судді, суду не надано вагомих доказів щодо перешкоджання слідству з боку міського голови. Крім того, відсторонення керівника обласного центру від посади матиме негативні наслідки для громади, тому прийнято ухвалу відмовити у задоволенні клопотання прокуратури про відсторонення міського голови від займаної посади.

Міський голова назвав рішення суду об'єктивним і справедливим. Адже було заслухано доводи обох сторін, свідків та прийнято відповідне рішення.

"Будемо продовжувати працювати", - прокоментував рішення О.Соколов.

У процесі судового засідання він зазначив, що спроба відсторонити міського голову від посади – це намагання дестабілізувати ситуацію у місті, яке живе в нормальному режимі, виконує усі поставлені президентом, урядом, облдержадміністрацією завдання.

Крім того, О.Соколов заявив, що не перешкоджав проведенню слідства, тим паче, що воно триває вже майже рік.

"Рік не заважав, а коли слідство завершується, став заважати", - зауважив він.

Після завершення суду О.Соколов відвідав прокуратуру за відповідним викликом. Там йому вручено повідомлення про завершення досудового розслідування, в якому він є підозрюваним. Також повідомлено про можливість ознайомлення з відкритими матеріалами кримінального провадження.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини