Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:28:46

Доведено в судах законність вимог щодо негайного виправлення становища з об’єктами цивільного захисту

26.03.2015   08:25Агенцiя

Судами визнано обґрунтованими позовні вимоги прокуратури та за результатами розгляду вже задоволено п’ять прокурорських позовів щодо об’єктів цивільного захисту, які тривалий час перебували в неналежному стані, піддавалися руйнуванню та незаконному відчуженню.

Зокрема, постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від 17 березня задоволено позов прокурора Бахмацького району. Судом підтверджено, що органи державної влади району протягом останніх років у сфері захисту населення бездіяли, обов’язки щодо поповнення об'єктів цивільного захисту та контролю за їх утриманням та схоронністю не виконували. Судовим рішення районну державну адміністрацію зобов’язано вжити відповідні заходи щодо створення, утримання та реконструкції таких об'єктів.

Прилуцьким міжрайонним прокурором установлено, що внаслідок бездіяльності місцевої влади об’єкти цивільної оборони міста перебувають у захаращеному стані. Рішенням Прилуцького міжрайонного суду від 12 березня місцеву владу зобов’язано провести відповідні роботи по приведенню вказаних об’єктів у належний стан.

Як вже повідомлялося раніше, всього органами прокуратури області до суду заявлено 16 позовів щодо об’єктів цивільного захисту.

За рішеннями судів, які зобов’язують до реальних дій, роботу органів влади та місцевого самоврядування по приведенню цих споруд у відповідний стан активізовано.

Дане питання перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.