Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 10:33:25

В Чернігові готуються до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом

26.03.2015   08:19Агенцiя

Про заходи з відзначення в 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни йшлося на засіданні організаційного комітету на чолі з заступником міського голови – керуючим справами виконкому Станіславом Віхровим.

Він, зокрема, акцентував увагу, що всі відповідальні підрозділи і служби мають керуватися відповідним Указом Президента України. «Ми сподіваємося, що цей документ стане ще одним кроком до консолідації суспільства», - прокоментував С. Віхров Указ Президента про встановлення в Україні Дня пам'яті та примирення 8 травня.

Проект плану заходів представив начальник управління культури міської ради Юрій Ткач. Так, напередодні 70-ї річниці Перемоги в мікрорайонах міста пройдуть свята вулиць, що носять імена героїв війни. Традиційно 8-9 травня будуть організовані покладання вінків і квітів до меморіалів, обелісків, братських могил та всіх відомих місць поховань жертв і учасників Другої світової війни.

За інформацією голови Чернігівської міської ради ветеранів Ірини Четвертак, у Чернігові проживає 533 учасники бойових дій війни 1941-1945 років.

Учасники оргкомітету звертають особливу увагу на необхідність посилення військово-патріотичного виховання молоді. В цьому напрямку варто продовжувати співпрацю ветеранських і волонтерських організацій із навчальними закладами.

Голова оргкомітету закликав політичні партії та громадські організації і рухи утриматися від демонстрації власної символіки під час святкових заходів 8-9 травня. «Це свято – загальнонародне, ми всі, в першу чергу, маємо висловити повагу й шану нашим ветеранам», - переконаний С. Віхров.

Детальний план заходів після уточнення буде опубліковано на офіційному веб-порталі міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.