Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 01:40:18

Чернігівські волонтери побували не передовій

25.03.2015   12:06Агенцiя

Вже вкотре чернігівці допомагають добровольчим батальйонам, які воюють не в складі регулярних частин. Цього разу волонтери із «Чернігівського Центру підтримки батальйону ОУН» відвезли на передову чималий вантаж продовольства, медикаментів та одягу. Незважаючи на постійні обстріли, волонтерам вдалося дістатися до Пісок, де базують добровольці батальйону ОУН під командуванням Миколи Коханівського.

«Чернігівський Центр підтримки батальйону ОУН» дякує за посильну підтримку Єдиному волонтерському центру та КМЦ «Інтермеццо». Особлива вдячність прихожанам храму Святої Великомучениці Катерини УПЦ КП, а також протоієрею храму отцю Євгену Орді, який вкотре особисто доставляє вантажі на передову та несе слово Боже українським воїнам. Дуже суттєву підтримку надали студенти-волонтери зі благодійного фонду «Вогонь Відродження».
 
Піски і надалі залишається однією з найгарячіших точок на передовій. Незважаючи на відсутність важкого озброєння, добровольці справно відбивають всі атаки ворога. Окрім того, завдяки старанням бійців 5 батальйону ДУК та батальйону ОУН вдалося повністю очистити селище Піски від ворожих диверсійних груп. Нині селище повністю контролюється українською стороною. Зважаючи на наближеність до Донецька, добровольці утримують це селище, яке у майбутньому послугує плацдармом для звільнення окупованого Донецька.
 
Нині волонтери «Чернігівського Центру підтримки батальйону ОУН» знову відправляють вантаж на передову. Цього разу вони везуть допомогу Добровольчому Українському корпусу.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини