Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 10:35:20

Злочин працівника банку

25.03.2015   11:47

Злочин не повинен залишатися безкарним. Прокуратура міста Чернігова доводитиме в суді вину працівниці банку, яка підписала за клієнтку не потрібний тій кредитний договір.

Прокуратурою міста Чернігова на початку серпня минулого року направлено обвинувальний акт за підозрою працівника банку у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, а саме службового підроблення офіційних документів.

Працівниця одного з банків склала від імені банку договори на оформлення кредиту металопластикових вікон та підписалась за чернігівчанку похилого віку. Мотивом до вчинення такого діяння могла бути премія до заробітної плати.

Клієнтка спочатку дійсно хотіла замовити ці вікна з розстрочкою виплати, але потім відмовилась від такого договору через скрутне матеріальне становище. Попри це, через деякий час їй почали надходити дзвінки від працівників того ж банку з вимогою сплатити грошові кошти за укладений договір.

Про складність доказування вини у злочинах щодо підробки документів говорить хоча б те, що у справі проведено декілька експертиз, однак судом першої інстанції не враховано їх висновки як доказову базу та винесено виправдувальний вирок.

Прокуратура міста, не погоджуючись з такою безкарністю і добиваючись у справі справедливого рішення з урахуванням всіх встановлених фактів, подала апеляційну скаргу до апеляційного суду. Як результат, кримінальне провадження направлено до суду першої інстанції на повторний розгляд. прокурори налаштовані довести вину працівниці банку у вчиненні кримінального правопорушення.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.