Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 09:47:40

З квітня стартує Всеукраїнський місячник "Здорова нація 2015. Здорова дитина — здорова країна"

25.03.2015   09:50Агенцiя

З 1 квітня по 4 травня 2015 року Товариство Червоного Хреста України проводитиме Всеукраїнський місячник під гаслом «Здорова нація 2015. Здорова дитина – здорова країна».

Під час місячника червонохрестівці, волонтери здійснюватимуть збір коштів, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни, продуктів харчування, медикаментів для надання адресної допомоги постраждалому від сучасного конфлікту на сході України населенню, в першу чергу дітям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які опинилися в будинках-інтернатах тощо.

Основна цільова аудиторія для надання допомоги під час місячника – соціально незахищені верстви населення, переміщені особи з території проведення АТО та анексованого Криму, особливо найуразливіші з них – діти.

Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до жителів області з проханням підтримати проведення всеукраїнського місячника. Адже якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше!

Більш детальну інформацію щодо проведення місячника можна дізнатися за телефонами: (04622) 4-00-92; (04622) 4-02-42.

Банки одягу знаходиться в кожній міській та районних організаціях.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.