Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 10:03:19

Вояки з Чернігівщини вирушили у зону проведення АТО

25.03.2015   09:06Агенцiя

З Чернігівщини в зону проведення антитерористичної операції вирушили підрозділи 1-ої окремої танкової бригади Збройних Сил України.

Вони сформовані з числа військовослужбовців, які прибули до армії в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації. На військових полігонах, вояки пройшли необхідну бойову підготовку за фахом, відновили свої спеціальні навички та вміння.

Як повідомило командування бригади, в ході навчання мобілізованих активно застосовувалися досвід військових, отриманий в антитерористичній операції на Донбасі. Зокрема, вони відпрацьовували взаємозамінність номерів артилерійських розрахунків та екіпажів бойових машин, вчилися особливостям несення служби на блокпостах та опорних пунктах, методам надання першої медичної допомоги.

Решта підрозділів бригади продовжує бойове злагодження на військових полігонах та доукомплектовується особовим складом та технікою.

Бійці повністю забезпечені усіма необхідними засобами захисту, військовою амуніцією, обмундируванням, теплими речами, медичними препаратами та продуктами харчування.

Слід зазначити, що впродовж року воїни 1-ої окремої танкової бригади виконували бойові завдання проти озброєних окупантів в найгарячіших місцях проведення АТО: донецькому та луганському аеропортах, селищах Станиця Луганська, Металіст та інших населених пунктах Донбасу, відпрацьовувалися
Частина демобілізованих армійців цієї бригади, вже зараз висловила бажання продовжити військову службу за контрактом.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.