Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 09:16:42

Засуджено людину, винну в скоєнні серії крадіжок ведосипедів

25.03.2015   08:07

Останнім часом у місті Чернігові набули поширення випадки вчинення злочинцями крадіжок велосипедів.

В основному, причинами, через які власники втрачають свій велотранспорт, є віктимна поведінка останніх.
 
Залишений у під’їзді будинку або біля магазину на вулиці велосипед стає ласим шматком для крадіїв.

Один з таких крадіїв в період з червня по вересень поточного року викрав у місті Чернігові 10 велосипедів шляхом зламу ножем замків на тросах або перерізав самі троси.

Загалом своїми діями злочинець спричинив матеріальну шкоду на загальну суму понад тридцять п’ять тисяч гривень.

В судовому засіданні злочинець повністю визнав свою вину та заявлені потерпілими цивільні позови про відшкодування матеріальної шкоди.

Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова від 04.11.2014 крадія засуджено до реальної міри покарання у вигляді двох років та двох місяців позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Від COVID-19 помер мер Новгород-Сіверського

Від COVID-19 помер мер Новгород-Сіверського 08:18

Від коронавірусного захворювання COVID-19 помер мер Новгород-Сіверського Олег Бондаренко, якому було 47 років.

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини 08:11

За інформацією Головного управління ДПС у Чернігівській області, до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-вересня поточного року надійшло більше 4,4 млрд грн від сплати податків і зборів.