Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:35:15

Двоє іноземців підробили документи

23.03.2015   12:01Агенцiя

В ході операції «Мігрант» працівники відділу боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області затримали двох вихідців з Кавказу, які підробили штампи в паспорті для легалізації в Україні.

Спільна операція «Мігрант» проводиться силами СБУ, державної міграційної служби, відділу боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми та управлінням боротьби з організованою злочинністю.

Оперативно-профілактичні заходи мають актуальність для Чернігівщини, як транзитної області, що межує з Білоруссю та Російською Федерацією. Нині на Чернігівщині проживає близько п'яти тисяч іноземців. Переважна більшість їх заробляє на життя торгівлею, частина працює на підприємствах з іноземним капіталом.

Але не всі іноземні громадяни є законослухняними. Так, минулого року іноземцями скоєно 28 кримінальних правопорушень, цього року - 2. До адміністративної відповідальності за порушення чинного законодавства про правовий статус іноземців притягнуто 28 осіб.

З них за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями правил перебування в Україні) - 22; за статтею 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців) - 6.

Також відносно громадянина Грузії та громадянина Вірменії відкрито 2 провадження за статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) - караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Чоловіки підробили в паспорті дато-штампи про перетин державного кордону аби мати законні підстави для перебування в Україні. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.