Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:30:20

Прокуратура вимагає оплати за землю не менше рівня, встановленого законодавством

21.03.2015   08:54

Прокурором Ічнянського району ініційовано питання приведення у відповідність до вимог законодавства розміру плати за користування землями району, яка сплачується господарюючими суб’єктами.

З квітня минулого року, згідно законодавства, орендна плата має становити 3% вартості землі.

Вивченням стану законності щодо своєчасного внесення змін до договорів оренди землі відповідно до вимог Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» та Податкового кодексу України, установлено, що за укладеним у 2008 році з місцевою адміністрацією договором оренди 167 га сільгоспугідь приватне підприємство за її користування щорічно сплачує до бюджету 17 тис грн.

Пізніше, зважаючи на збільшення вартості землі удвічі, розмір орендної плати за неї зріс майже до 100 тис. грн. Неодноразові вимоги орендодавця привести умови договору у відповідність до закону та збільшити розмір плати орендарем ігнорувались.

Недосягнення сторонами згоди з цих питань стало підставою для звернення прокурора до суду з відповідним позовом про внесення змін до договору за судовим рішенням.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини