Прокуратурою доведено в суді вину водія, через сон якого за кермом поїздка на весілля закінчилася трагедією
Прокуратурою Чернігівської області підтримано в суді державне обвинувачення щодо водія, сон якого за кермом призвів до загибелі двох людей. Ще троє пасажирів його мікроавтобуса отримали в цьому ДТП тяжкі тілесні ушкодження.
Вину водія прокурором доведено в повному обсязі.
13 березня вироком Борзнянського районного суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження та смерть потерпілих). Водія засуджено до 5 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортним засобами строком на 3 роки.
Як вже повідомлялося раніше, 19 жовтня 2014 року опівночі у Борзнянському районі на трасі Кіпті-Глухів-Бачівськ водій мікроавтобусу, керуючи автомобілем у стані втоми, заснув за кермом, внаслідок чого перетнув зустрічну смугу руху і зіткнувся з металевою огорожею.
Усього в мікроавтобусі, розрахованому на 9 місць, було 11 пасажирів. Усі вони — жителі Сумської області, які поверталися додому з весілля, що відбулося в Чернігові.
Серед потерпілих — у тому числі дружина водія та інші його родичі.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.