Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 11:17:53

Пустощі з сірниками 4-річного хлопчика призвели до пожежі господарчої споруди

18.03.2015   07:29

16 березня о 16:55 до Служби порятунку «101» у Щорському районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі у с. Займище.

До місця пригоди оперативно прибули вогнеборці 8 державної пожежно-рятувальної частини з райцентру. Завдяки їх професійним діям, пожежу о 17:15 локалізували, а о 18:40 остаточно ліквідували.

В ході гасіння не допущено розповсюдження вогню на поруч розташований будинок та врятовано матеріальних цінностей загальною вартістю майже 60 тис. грн.

Причиною пожежі послужили пустощі з вогнем 4-річного онука господарки. Як з’ясувалося, доки бабуся займалась по господарству, залишений без її уваги Данилко знайшов на видному місці сірники та вигадав з ними небезпечні ігри в господарчій будівлі.

Допитливому хлопчику захотілося побачити, як горить сіно. В результаті пожежі вогнем знищено дах споруди, а бабусі та батькам доведеться провести з Данилком роз’яснювальну роботу. На щастя, дитина не постраждала.

Незабаром розпочнуться канікули, тож рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до батьків з проханням: не залишайте дітей без нагляду, контролюйте їх розваги та виховуйте навички культури безпечної поведінки. Виділіть кілька хвилин, аби провести з ними роз’яснювальну роботу. Пам'ятайте, життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!

Останні новини Чернігівщини

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини