Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 06:58:08

Піротехніки ДСНС знешкодили 152-мм артилерійський снаряд

14.03.2015   11:30

13 березня о 12:35 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС надійшло повідомлення про те, що у рівчаку на території автокооперативу № 25, що по пр-ту Миру 243, виявлений вибухонебезпечний предмет, за ознаками схожий на снаряд. Місце пригоди одразу було взято під охорону співробітниками міліції.

Фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення, що прибули за викликом встановили, що це 152-мм артилерійський снаряд часів війни. Небезпечну знахідку спецавтомобілем транспортували у визначене місце за межами населеного пункту та о 16:35 знешкодили.

Рятувальники застерігають! У разі виявлення вибухонебезпечних, або схожих на них предметів, не можна їх ні в якому разі чіпати або переносити. Про небезпечну знахідку необхідно сповісти рятувальників за номером «101» та правоохоронців за номером «102».

Запам’ятайте, знешкодженням вибухонебезпечних предметів мають займатися лише фахівці.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини