При спалюванні сміття на власній присадибній ділянці загинув господар
11 березня о 15:40 у м. Корюківка до Служби порятунку «101» від правоохоронців надійшло повідомлення про загибель на власній присадибній ділянці, що по вул. 8 березня, 57-річного господаря.
Як з’ясувалося, чоловік спалював сміття та рештки рослинності. Поривами вітру вогонь почав швидко розповсюджуватися у різних напрямках, в тому числі і на житловий будинок, тож господар спробував загасити полум’я. Однак, надихавшись диму він знепритомнів і впав у вогнище.
Лише через деякий час його тіло помітили сусіди та викликали правоохоронців.
По факту загибелі чоловіка проводиться розслідування.
У зв’язку з цим, рятувальники вкотре закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки. Пам`ятайте, що спалювання сухої рослинності категорично заборонено.
Будьте обачні та обережні, адже вогонь помилок не прощає.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.