Прокуратура захищає право дитини-сироти на успадкування земельних паїв
Прокуратурою Носівського району пред'явлено до суду позов з метою захисту майнових прав дитини-сироти на земельні паї померлих родичів.

Мова йде про успадкування неповнолітнім сиротою права власності на земельні ділянки його батька, діда і баби загальною площею майже 14 га і вартістю 165 тис грн.
Ситуація ускладнена тим, що оригінали державних актів про право власності на ці земельні ділянки втрачено. У зв'язку з цим нотаріусом у видачі свідоцтва про право на спадщину заявнику (директору інтернату, який діяв в інтересах вихованця) відмовлено.
Тому право власності на землю за неповнолітнім спадкоємцем підлягає визнанню в судовому порядку.
Позовну заяву прокурора подано до Носівського районного суду Чернігівської області.
У майбутньому орендна плата за землю стане для сироти матеріальною підтримкою, особливо після закінчення навчання.
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.